icon_horse_mongolian

TRUMF International s.r.o.

Koření a kořenicí směsi pro profesionály

TRUMF International s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992, která svým zaměřením navázala na šedesátiletou rodinnou tradici v masné a uzenářské výrobě. Hlavní zlom v historii společnosti nastal v roce 1995, kdy byla na trh uvedena vlastní řada koření a směsí koření pro potravinářský průmysl pod značkou TRUMF. V dnešní době se společnost zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej koření, směsí koření, kořenících přípravků a ingrediencí pro potravinářství.

Sortiment kořenicích směsí TRUMF

VÝROBKY PRO MASNÝ PRŮMYSL: směsi pro výrobu párků, měkkých salámů, klobás, fermentových výrobků, šunek a uzených mas, vařené výroby, specializovaných přípravků pro zvýšení údržnosti masných produktů a mnoho dalších produktů.

VÝROBKY PRO VÝROBU KONZERV: směsi pro sterilované paštiky, masové a masozeleninové konzervy, hotová jídla atp.

VÝROBKY PRO GASTRONOMII: bujóny, vývary, jíšky, směsi koření pro omáčky a minutkové šťávy pod maso, polévkové kořenící a dochucovací směsi, marinády, sojové a worchesterové omáčky a mnoho dalších druhů koření.

Koření a směsi koření pod značkou TRUMF jsou vyváženy do mnoha zemí střední, východní Evropy a Asie. Společnost Mongolian Forum zastupuje funkci oficiálního distributora pro Mongolsko, Jižní Koreji, Čínu a Japonsko.

Pro více informací o sortimentu prosím klikněte zde: http://www.trumf.cz/ru/

Copyright © 2020 Mongolian Forum. All Rights Reserved.